top of page

uniwersalna energia życia

reiki krakow - wrozkajasmina.com

R

E

I

K

I

Reiki działając na poziomie mentalnym Twojej Duszy 
pobudza Twój organizm na płaszczyźnie psychicznej
do samouzdrowienia.Wszystkie nasze choroby najpierw uwidaczniają się i kodują w naszej aurze,
by potem wyrazić się poprzez dolegliwości fizyczne,
bądź psychiczne (depresja,lęki,zaburzenia psychiczne).
Podczas seansu Reiki odczuwasz niewiarygodny spokój,
czujesz się kochany,zaopiekowany.Zapewnia Ci to 
Moc Energii Reiki płynąca ze Wszechświata przeze mnie
do Ciebie...
Ja poprzez otrzymane inicjacje stałam się kanałem tej 
wspaniałej uniwersalnej energii życia.
Poczuj Moc Reiki...odmień swoje życie...

Po ukończeniu kursu 2 stopnia specjalistycznego w Reiki 
otrzymałam od Mistrza wiele narzędzi do pomagania innym
w następujących problemach:
-choroby somatyczne (Reiki jest terapią wspomagającą 
  leczenie medyczne)
-likwidacja bólu fizycznego
-choroby psychiki (depresja,lęki,zaburzenia osobowości)
-ogólne wprowadzenie harmonii,spokoju i odnalezienie
 swojej drogi życiowej
-harmonizowanie czakr

1 seans Reiki  - 100.00 zł
 
udzielam Reiki również zwierzętom
 

 

reiki krakow - wrozkajasmina.com
reiki krakow - wrozkajasmina.com
reiki krakow - wrozkajasmina.com
reiki krakow - wrozkajasmina.com

 

 

Mówią o niej wszystkie filozofie i religie świata. Jezus Chrystus mówił o niej, jako o zstąpieniu Ducha Świętego, Gautama Buddha uczył o niej jako o energii Oświecenia.

 

 

Współczesną formą reiki jest Usui Reiki Ryoho. Oznacza dosłownie "System Uzdrawiania Uniwersalną Energią Życia Usui". Energia ta jest integralną częścią wszystkich żyjących istnień. Otwierającą nas na duchowy wymiar życia.

To system bioenergoterapii symbolicznej, w którym przy pomocy symboli łączymy się z energią. W zależności od stopnia mamy do czynienia z różnymi symbolami o różnej częstotliwości energetycznej i działaniu.

 

 

Już od drugiego stopnia, pracujemy mentalnie i możemy tą energię wysyłać na odległość. Reiki stymuluje procesy samo uzdrawiania, wzmacnia ciało i ducha, likwiduje blokady, oczyszcza z toksyn, zanieczyszczeń, relaksuje, doprowadzając cały organizm do harmonii psychofizycznej i duchowej. Harmonizuje ciało i umysł, działając skutecznie na wszystkich płaszczyznach: fizycznej, emocjonalnej i duchowej.

 

 

Może stosować ją każdy, do przekazywania energii nie trzeba mieć szczególnych uzdolnień lub predyspozycji. System ten jest indywidualną drogą rozwoju duchowego, sposobem na bardziej świadome życie.Praca z tą energią może mieć wielki wpływ na życie, nie tylko te wewnętrzne i duchowe, ale także materialne. Jeśli ktoś zaangażuje się i praktykuje tą metodę, to nie tylko zmienia się jego zdrowie, emocje, psychika, ale także ma większy wpływ na to, co się wokół niego dzieje. Nie tylko w kwestii poprawy kontaktów z innymi ludźmi, ale także poprawy sytuacji życiowej, finansowej, realizacji marzeń i celów.

 

 

Już od drugiego stopnia Reiki, możemy działać poza czasem i przestrzenią. Przesyłamy energię na odległość, nie tylko na polepszenie czyjegoś zdrowia, ale także, jako wsparcie w różnych celach życiowych naszych jak i innych ludzi.

Uzdrawiamy siebie i swoje życie na wszystkich poziomach istnienia. Przerabiając przeszłość polepszamy teraźniejszość, polepszając teraźniejszość mamy lepszą przyszłość. Wiele zależy od naszego zaangażowania i wiary w to, co robimy.

Praca z energią Reiki jest dla wszystkich tych, którzy chcą czynnie zmienić siebie, oraz swoje życie na lepsze.

 

 

 

 

Reiki jest starożytną sztuką duchowego uzdrawiania, działającą poprzez nakładanie rąk. Jest naturalną energią uzdrowicielską, którą każdy może pobudzać i rozwijać, metodą samo-uzdrawiania. Można ją przekazywać na wszystko, dla wszystkich i wszystkiego, z dobrą intencją i zgodnie z wolną wolą. Ślady o tej metodzie uzdrawiania, można odnaleźć już w przekazach starożytnych cywilizacji takich jak Mu, Atlantyda, staro indyjskich, chińskich, tybetańskich.

 

 

Pierwsze udokumentowane teksty pochodzą z Indii z czasów Gautmana Siddhartha ( 563- 479 p.n.e) zawarte w świętych księgach Sutras. Są przypuszczenia, że tą metodą uzdrawiał Budda, Jezus, lamowie tybetańscy, mistrzowie buddyjscy.

 

 

 

 

 

W systemie Usui Reiki uzdrawiająca energia jest przekazywana przez nałożenie rąk i podobne działania własnemu ciału albo innemu organizmowi w stanie naturalnej koncentracji. Im większe skupienie, odprężenie i wyciszenie, tym potężniejszym staje się przepływ strumienia Ki. Reiki stymuluje procesy samouzdrawiania, wzmacnia ciało i ducha, likwiduje blokady, oczyszcza z toksyn i zanieczyszczeń doprowadzając cały organizm do pełnej harmonii psychofizycznej i duchowej. Reiki doprowadza do równowagi ciało i umysł, działając skutecznie na wszystkich płaszczyznach: cielesnej, emocjonalnej i duchowej. Udzielający Ki (żywotności) jest przekaźnikiem (transmiterem) wszechobecnej energii duchowej, która przenika wszystko i jest wszechobecna, a to oznacza, że nie zostaje mu odebrane nic z jego osobistej siły życiowej. Wręcz przeciwnie niż w przypadku bioterapeutów samouków, udzielający Reiki jest równocześnie ze swoim działaniem wzmacniany, ożywiany i na wszelkie sposoby wzbogacany w energię życiową.

Reiki działa na wielu płaszczyznach. Oprócz tej fizycznej, dotyka także prawdziwych przyczyn choroby zamkniętych w emocjach. Potrzebuje wolnej woli człowieka, aby pomóc mu zmienić niewłaściwy wzorzec myślowy, który odpowiada za dolegliwość. A jeśli ktoś wcale nie chce zmienić myślenia? Jeśli z uporem trzyma się swoich bezwartościowych przekonań? Reiki nikogo do niczego nie zmusza. Działa subtelnie, łagodnie zachęca, a potem już tylko znieczula, ujmując cierpienia. Do pełnego wyleczenia potrzebuje współpracy chorego: jego zgody, otwarcia, zmiany myślenia i pozbycia się niewłaściwych wzorców. Na drugim stopniu adepci dostają narzędzia, które mogą w tym pomóc. Tylko pomóc. Zawsze decyduje wolna wola przyjmującego Reiki. Tylko on może zdecydować, że chce zmienić sposób myślenia i żyć w harmonii.

Energia podąża za myślą, myślą więc można ją wysłać lub wręcz przeciwnie zatrzymać i zablokować, wywołując w sobie samym ból. Ludzie, którzy boją się Reiki, nie mają pojęcia, że całe swoje życie korzystają z tej energii, lecz pobierają ją w niedużej ilości. To, co Mikao Usui nazwał w swoim języku Reiki, jest uniwersalną energią życiową wszechświata, która odżywia nasze ciała, wpływając przez czakrę korony. Dzięki specjalnemu dostrojeniu, osoba zainicjowana w Reiki pobiera jej wielokrotnie więcej niż zwykły człowiek. Dlatego może także przekazywać ją dalej. Lęk przed Reiki jest zatem tak samo absurdalny, jak lęk przed powietrzem, którym codziennie oddychamy…  Dla naszych rozważań istotne jest jedynie to, że możemy taką myślą zablokować wszystko, co dobre. Jeśli komuś wmówimy, że właśnie zjadł coś trującego, to natychmiast poczuje ból brzucha. Na tej samej zasadzie działa myślowa blokada, która włącza się u osób, obawiających się Reiki. Może spowodować fizyczny dyskomfort.

Reiki niesie tylko dobro.Jest to energia wzrostu, rozwoju, zdrowia, wzmacniania. Nie zasila niczego, co nie służy najwyższemu dobru danej osoby. Nigdy nikomu nie przyniesie niczego negatywnego. Nie ma takiej możliwości. Wystarczy zaufać. Ważne jedynie, aby przyjmujący chciał takiego zabiegu. Tylko strach i blokada, wypływająca z myślenia czy braku informacji, może spowodować dyskomfort u przyjmującego. Dlatego to jest najważniejszy warunek do przeprowadzenia zabiegu – chęć przyjęcia Reiki przez tego, komu chcemy ją przekazać. Pozostałe zastrzeżenia dotyczą tylko niektórych schorzeń.

 

Nie ma wielu ograniczeń do wykonywania zabiegów. Jest zastrzeżenie, że u osób po wylewie zabiegi REIKI można wykonywać dopiero po 21 dniach. Kolejne dotyczy rozruszników i innych wszczepionych elementów. Bardzo ostrożnie podajemy też REIKI po zawale. Na pewno nie wolno robić REIKI osobie, która właśnie leży na stole operacyjnym pod działaniem narkozy. Nie dlatego, że "zaszkodzi", ale może po prostu "obudzić", zniwelować podany anestetyk.

bottom of page