top of page

NUMEROLOGIA PARTNERSKA

 

 

 

Jedynka z Dwójką

 

 

Idealnie. jedynka rządzi, Dwójka umiejętnie współpracuje. jedynka opracowuje nowe pomysły i rozwiązania, Dwójka jest ich najlepszym wykonawcą. Warto tylko, aby Jedynka umiała docenić niezastąpionego współpracownika, jakim jest Dwójka z jej wyjątkowa intuicją.

 

 

Jedynka z Trojką

 

 

Trójka swoimi talentami uzupełnia zapał Jedynki, a Jedynka doceni wdzięk i towarzyski urok Trójki, bowiem atrakcyjny partner jest dla niej powodem do dumy. Trojka potrafi uznać przywódcze zdolności Jedynki, bo nie władza jej w głowie, zatem to dobry układ.

 

 

Jedynka z Czwórką

 

 

Trudna sytuacja, ponieważ metodyczna i cierpliwa Czwórka ciągle musi hamować rozpędzoną jedynkę, a przy tym jest osobą skromną i nie lubi się popisywać, nie przyniesie więc Jedynce tak upragnionego splendoru.

 

 

Jedynka z Piątką

 

 

Inspirujący związek, gdyż zarówno Jedynka jak i Piątka lubią mocne wrażenia, nowe przygody i doświadczenia. Razem mogą zwiedzać świat i twórczo się rozwijać, muszą jednak pamiętać o niezależności i odrębności partnera i nie wkraczać na jego terytorium.

 

 

Jedynka z Szóstką

 

 

Przywódcze zapędy Jedynki mogą irytować Szóstkę, która z kolei zamęczać będzie jedynkę ciągłym marudzeniem i pouczaniem. Są tak różni, ze trudno jest im się porozumieć. Szansą na udany związek jest skupienie na wspólnym rozwoju intelektualnym, gdyż łączyć ich mogą zainteresowania kulturalne i wykształcenie.

 

 

Jedynka z Siódemką

 

 

Siódemka delikatnie wyciszy rozpędzona Jedynkę i podsunie jej trochę filozoficznej wiedzy, a Jedynka obdarzy Siódemkę zapałem, optymizmem i fantazją. Mimo że należą do różnych światów mogą się doskonale porozumieć.

 

 

Jedynka z Ósemką

 

 

Oboje ambitni, oboje potrzebują władzy. Jeśli Ósemka nie będzie żądała od Jedynki bezwzględnego posłuszeństwa, a Jedynka nie będzie oczekiwała od Ósemki ciągłych pochwał i uznania, ten związek ma szansę przetrwania.

 

 

Jedynka z Dziewiątką

 

 

Mądrość Dziewiątki pomoże Jedynce w realizacji odważnych planów, natomiast jej altruizm i ciągłe pomaganie wszystkim dookoła może nie znaleźć zrozumienia u Jedynki i nawet wzbudzać jej zazdrość.

 

 

 

 

(pamiętajmy, że większość Dwójek to Mistrzowskie Jedenastki, zatem funkcjonują na wyższych poziomach niż pozostałe liczby zwykłe, posiadając jednocześnie wyjątkową intuicję, wrażliwość, talenty...)

 

 

Dwójka z Dwójką

 

 

Dwie emocjonalne i wrażliwe natury doskonale się rozumieją i dobrze razem współpracują. nawet jeśli nie mają wspólnych zainteresowań, to i tak znajda wspólny język i zostaną przyjaciółmi, a ich związek będzie piękny i głęboki.

 

 

Dwójka z Trójką

 

 

Trudny układ. Mimo zdolności Trójki Dwójka nie chce z nią współpracować, bo wie, ze ma równie duży talent. Posiadając wiele wdzięku nie zachwyca się walorami Trojki i ta ostatnia rzeczywiście niewiele ma jej do zaproponowania i przez to czuje się niedoceniana.

 

 

Dwójka z Czwórką

 

 

Utalentowaną, intuicyjną i przyjazną Dwójkę Czwórka obdarza tym, czego jej brak - systematycznością i cierpliwością. Mogą się wiele od siebie nauczyć, a ich związek stać się twórczy i silny.

 

 

Dwójka z Piątką

 

 

Oboje kochają zmiany i ciągłe poszukiwania, chętnie wymieniają się swoimi doświadczeniami lub ruszają razem po przygodę. Może to być bardzo interesujący i udany związek, choć brakuje w nim stałości, zdecydowania i systematyczności.

 

 

Dwójka z Szóstką

 

 

Oboje mają w sobie dużo ciepła i harmonii powinni więc dobrze się rozumieć. O ile Dwójka doceni opiekuńczość i wiedzę Szóstki, jest duża szansa na twórczy rozwój i artystyczną realizację w tym związku.

 

 

Dwójka z Siódemką

 

 

Wrażliwa i towarzyska Dwójka może nie umieć zaakceptować Siódemki chłodnej i skłonnej do samotniczego trybu życia. Jeśli jednak potrafi się z tym pogodzić, a Siódemka wykrzesze z siebie trochę ciepła, odnajdą porozumienie.

 

 

Dwójka z Ósemką 

 

 

Dobry związek. Ósemka pomaga Dwójce uwierzyć we własną intuicję, nabrać pewności siebie i zacząć myśleć bardziej konkretnie. Dwójka jest doskonałym wspólnikiem i przyjacielem. Oboje skuteczni i umiejący docenić walory partnera.

 

 

Dwójka z Dziewiątką

 

 

Te same dążenia i ideały, a także wspólna chęć niesienia pomocy innym. To łączy. Przeszkadza trwonienie energii i nieumiejętność zadbania o ochronę materialną. Związek może upaść z powodów finansowych.

 

 

 

 

Trójka z Trójką

 

 

Dwoje artystów na jednej scenie i każdy z nich chce grać główna rolę. To trudny związek, wypełniony ciągłą rywalizacją i oczekiwaniem na pochwałę. Jeśli uda się umiejętnie podzielić role, to jest maleńka szansa...

 

 

Trójka z Czwórką

 

 

Trudno im się zrozumieć, bo są krańcowo inni. Trojkę nudzić będzie powaga i zdyscyplinowanie Czwórki, a Czwórkę denerwuje roztrzepanie i lekkomyślność Trójki. To pole walki o ile Trojka trochę nie spoważnieje, a Czwórka nie nabierze lekkości.

 

 

Trójka z Piątką

 

 

Układ umożliwiający pełny rozwój intelektualny. Chętnie podróżują, uczą się, razem fascynują sztuką. Trojka inspiruje Piątkę, ta natomiast nauczy Trojkę większej odpowiedzialności.

 

 

Trójka z Szóstką

 

 

Oboje cenią miłość i rodzinę, zatem może to być udany ciepły związek. Mogą razem rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Lekkomyślna Trojka może od Szóstki nauczyć się odpowiedzialności.

 

 

Trójka z Siódemką

 

 

Nie jest to łatwy układ. Powierzchowna Trójka musiałaby zaakceptować odmienny świat wartości reprezentowany przez Siódemkę. Jeśli jej się to uda, ma szansę rozwinąć swój talent na wyższym poziomie.

 

 

Trójka z Ósemką

 

 

Ósemka rządzi, ale i zapewnia materialne podstawy, dzięki którym Trojka może błyszczeć i rozwijać swoje talenty. Jeśli Trojka będzie umiała podporządkować się Ósemce związek może być udany.

 

 

Trójka z Dziewiątką

 

 

Każdy ma tu własne koncepcje i plany. Dziewiątka chce zbawiać świat, a Trójka widzi tylko czubek własnego nosa, bo to ona jest najzdolniejsza! Dziewiątka sięnabierze i taki związek wielkich szans nie ma. na to nie 

 

 

 

 

Czwórka z Czwórką

 

 

Dwie pracowite solidne osoby razem mogą osiągnąć wszystko. Wierne i lojalne w stosunku do siebie stworzą dom stabilny, trwały i pełen harmonii. Natomiast brak w nim będzie fantazji i romantyzmu.

 

 

Czwórka z Piątką

 

 

Zdyscyplinowanej Czwórce trudno znieść zmienność i niekonsekwencję Piątki, a Piątkę nudzić będzie stabilna i pracowita Czwórka. Jeśli potrafią się dogadać, mogą się doskonale uzupełniać.

 

 

Czwórka z Szóstką

 

 

Dobry związek. Oboje odpowiedzialni, wierni i uczciwi, potrafią razem wiele zdziałać. Dom, który stworzą pełen będzie miłości i harmonii, pod warunkiem, ze Czwórka przełamie swój wewnętrzny chłód i nauczy się ciepła i czułości.

 

 

Czwórka z Siódemką

 

 

Odmienni, ale mają szansę na udane życie. Siódemka ma w sobie dużo prawdziwej wiedzy, którą Czwórka może twórczo wykorzystać. A Czwórka będzie ściągać na ziemię bujającą w obłokach Siódemkę.

 

 

Czwórka z Ósemką

 

 

Ambitni, pracowici, wytrwali, dążą do tego samego - do pieniędzy i sukcesu. Mądra i zapobiegliwa Ósemka wzbudza w Czwórce wystarczająco dużo szacunku, by ta poddała się jej rządom.

 

 

Czwórka z Dziewiątką

 

 

To dwa zupełnie różne światy. Czwórka działa w materii, Dziewiątka żyje ideami. Trudno im znaleźć wspólny język, ale jeśli to się uda, stworzą świetny tandem, gdzie Dziewiątka inspiruje, a Czwórka jest wykonawcą.

 

 

 

 

Piątka z Piątką

 

 

To dwie pokrewne dusze, które chcą poznawać świat i szukają ciągle nowych doświadczeń. Jednakże są tak niezależne, ze nie umieją uszanować wolności drugiego. Nie może tu się obejść bez wojny.

 

 

Piątka z Szóstką

 

 

Twórczy i rozwojowy układ. Piątka daje inteligencję i dociekliwość, Szóstka uzupełnia to miłością i harmonią. Wspólnie pracują, a efekty ich działań mogą być naprawdę niezwykłe.

 

 

Piątka z Siódemką

 

 

Trudny układ, gdyż Piątka nie rozumie potrzeby wolności swojego partnera, a dla Siódemki niezależność jest bardzo ważna. Siódemka potrzebuje ciszy i samotności, Piątka chce jak najwięcej doświadczać.

 

 

Piątka z Ósemką

 

 

Dobry układ. Ósemka roztoczy materialną opiekę nad Piątką, korzystając z jej doświadczenia, co Piątka potrafi docenić, widząc jej mądrość i skuteczność. Dopóki Ósemka nie ograniczy drastycznie wolności Piątki, będą twórczo się rozwijać.

 

 

Piątka z Dziewiątką

 

 

Oboje szukają mocnych wrażeń i inspirujących doświadczeń. Wyobraźnia i mądrość Dziewiątki współgra z intelektem i aktywnością Piątki. Związek bardzo ciekawy, choć niekoniecznie trwały.

 

 

 

 

Szóstka z Szóstką

 

 

Idealny układ, w którym spotykają się dwie pełne miłości i harmonii istoty. Będą szczerze pomagać innym i wspólnie się rozwijać, chyba że zabraknie im materialnych podstaw, co  ludziom żyjącym w chmurach rzeczywiście może się zdarzyć.

 

 

Szóstka z Siódemką

 

 

Siódemka potrzebuje spokoju i niezależności, a zaborcza Szóstka będzie za nią chodzić i prawić morały. Szóstka będzie czuć się zaniedbana i samotna. To trudny związek, ale może być udany, jeśli włoży się dużo miłości.

 

 

Szóstka z Ósemką

 

 

Ten związek wymaga kompromisu. Szóstka będzie bronić swych ideałów i oburzać ją będzie materializm Ósemki. Natomiast praktyczna Ósemka nie zrozumie zasad, którymi kieruje się Szóstka.

 

 

Szóstka z Dziewiątką

 

 

Dobry układ dwojga altruistów i humanistów. Wspólnie pracują dla dobra innych. Jedyną trudnością może być nieumiejętność pracy z materią, co idealistom czasem się zdarza.

 

 

 

 

Siódemka z Siódemką

 

 

Dobry związek dwojga indywidualistów, z których każdy ma swoje terytorium. Pozostają niezależni, a jednocześnie wspierają się nawzajem i doskonale rozumieją, szanując wolność partnera i doceniając jego zdolności.

 

 

Siódemka z Ósemką

 

 

Pochodzą z innych światów, ale dzięki dużej dojrzałości mogą ze sobą doskonale współpracować. Siódemka inspiruje Ósemkę i potrafi docenić jej skuteczność, natomiast Ósemka zauważa mądrość Siódemki i twórczo ją wykorzystuje. Udany związek.

 

 

Siódemka z Dziewiątką

 

 

Łączą ich wspólne ideały i poznawanie tajemnic świata. Doskonale się rozumieją i wspierają w duchowym rozwoju. Jeśli zapewnią sobie ekonomiczne przetrwanie, będzie to związek bardzo udany.

 

 

 

 

Ósemka z Ósemką

 

 

To związek pełen pasji, który prowadzi do życia w dostatku. Połączone siły dwóch tytanów zapewnią zdobycie każdego celu, jaki sobie wytyczą. O ile nie będą trwonić sił na walkę o władzę i mściwe posunięcia.

 

 

Ósemka z Dziewiątką

 

 

Dzięki dojrzałości obojga to bardzo twórczy związek. Ósemka doceni wiedzę i mądrość Dziewiątki, a ta zaakceptuje przywódcze talenty i nieprzeciętną skuteczność Ósemki. Oboje maja sobie dużo do przekazania.

 

 

 

 

Dziewiątka z Dziewiątką

 

 

Dwoje mędrców o bardzo bogatym wnętrzu może ze sobą twórczo współpracować albo nawzajem się zwalczać i wykorzystywać. Mogą wspólnie się rozwijać, o ile potrafią docenić w partnerze osobę równie mądrą, jak oni.

 

 

 

Jedynka z Jedynką

 

 

Dwóch niezależnych przywódców w jednym królestwie nie wróży niczego dobrego. Towarzyszy im ciągła walka o władzę. Jedynym wyjściem jest kompromis, podzielenie się zakresem rządzenia i wzajemny szacunek dla indywidualności partnera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIBRACJE  ZWIĄZKU

Wibracja związku 1


Przede wszystkim jeśli jest to 1 z czystej 1 przynosi związek na chwilę – poznanie , zachwyt, miliony pomysłów na przyszłość z których niekoniecznie żaden musi zostać zrealizowany, dlatego że przede wszystkim nie starczy czasu, nie starczy zapału. Wszystkie nasze plany, które opierają się przede wszystkim o impuls, bo 1 jest tym takim impulsem, muszą przejść fazę pracy nad realizacją i dopiero jest szansa na to, żeby cześć z nich po zweryfikowaniu możliwości ich zrealizowania została wprowadzona w życie. 
Jeżeli występuje 1 z bardziej złożonych wibracji (z 10, 100, 1000) to wtedy tą pełnię informacji z czego ta 1 jest utworzona uzyskujemy przez przeliczenie daty urodzenia, ale bez stosowania uproszczeń, czyli bez sprowadzania do wibracji pojedynczych. Wtedy dowiemy się, który z aspektów w nich będzie uwydatniony: czy pozytywny, czy negatywny – o tym powie nam złożoność wibracji, z których ta 1 została utworzona.
Ta 1 dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani. 
Otóż związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek, w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości, tworzą nowy potencjał. Pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna, więc jest to również związek, który będzie tak trochę na „świeczniku”, który jeśli się coś będzie źle działo, to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało, a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić, ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany, to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia właśnie tą relacją. 
Jest to związek oświetlony przez słońce, czyli trochę w świetle jupiterów, w świetle reflektorów. I stąd jest też pokazane, że to jest raczej związek, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść, natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1. 
Przy 1 silnym aspektem będzie energia męska.

Związek sygnowany wibracją 2


Jest to związek, w którym dominują uczucia, emocje, w którym poszukujemy bratniej duszy. I zwykle tak jest, że właśnie żeśmy odnaleźli tą bratnią duszę. Związek, gdzie przede wszystkim uczucie miłości, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, związek w którym partnerzy się sobą wzajemnie opiekują, ale nie dlatego, że czują obowiązek, tylko dlatego, że mają taka wewnętrzną potrzebę. 
Jeśli natomiast występuje dość duży rozdźwięk z tzw. wibracjach charakteryzujących poszczególnych partnerów to może być to związek pełen niejasności, pełen niedomówień, związek, w którym niewiadoma jest ta przyszłość - żyjemy bo żyjemy, bo nikt nie ma odwagi jeszcze podjąć gwałtownych decyzji, ale z drugiej strony ten księżycowy aspekt negatywny jest to ta informacja, że jeśli się schodzi człowiek, którego droga życia i którego wibracje są wibracjami miękkimi, łagodnymi, domatorskimi, ale realizuje się przy człowieku, który nie lubi, ma awersje do zbliżeń , który nie lubi tworzyć wspólnoty, tylko chadza własnymi drogami – takie zderzenie może nastąpić pomiędzy chęcią tworzenia relacji ludzi którzy, skrajnie różnie reagują na emocje, gdzie jeden się przywiązuje i tworzy cos na kształt bluszcza, a drugi próbuje się bronić, żeby ten bluszcz zupełnie nie zarósł jego rzeczywistości – i wtedy taki związek obłożony wibracja 2 będzie związkiem bez perspektyw, związkiem gdzie nie wiemy dokąd zmierzamy, a zmierzamy, bo nie mamy na dzień dzisiejszy innego pomysłu na życie. 
Związek, w którym dominująca rolę będzie odgrywała przede wszystkim kobieta - ta energia kobieca, łagodna, energia pasywnej aktywności . Związek, w którym istotna jest przeżywalność . W takim związku też silny wpływ mogą mieć kobiety z naszej rodziny, czyli mama i teściowa i dobrze by było ograniczyć ten wpływ jeśli chodzi o decyzyjność, o komentowanie, a pozostawić go jeśli chodzi o tworzenie ciepła, wzajemności i traktowania tych kobiet, które są mentorkami rodu jako księgi pytań, trochę na zasadzie doradców, ale nie pozwolić się wtrącać w to życie. 
W takim związku silniejszym aspektem jest aspekt kobiety, ale to nie znaczy, że kobieta ma być dominująca. To jest ten układ, który mówi, że kobieta w pewnym sensie będzie cementem tego związku, jeśli nie będzie np. chciała spektakularnie realizować swojej kariery zawodowej, jeśli nie będzie chciała tworzyć rodzaju nowatorskiej relacji partnerskiej, czyli tak trochę bez zobowiązań, dom w walizce. Wtedy taki związek kompletnie będzie związkiem, gdzie jak w takiej ciemnej studni utknęliśmy i nie bardzo wiemy co dalej ze sobą zrobić i kompletnie się związek nie realizuje.

 

Związek sygnowany wibracja 3


3 jest nadmiarem w stosunku do 2, czyli w tej 3 jest informacja o dużej ilości ludzi, którzy będą brali udział w tym związku, ale też istnieje zagrożenie tzw. trójkątów. Może one nie będą jeszcze niebezpieczne dla stałości związku, ale na pewno będą kładły się cieniem jeśli tych ludzi nam za dużo i za często przez to życie małżeńskie, przez tą małżeńska kanapę będzie się przetaczało.Wibracja związku 3

3 jest wibracją jowiszową, artystyczną. Wprowadza do związku nadmiar ludzi, wprowadza ten moment, gdzie dość trudno jest o intymność, o ustalenie konkretnych reguł, konkretnych zasad. Często może być to związek, w którym nasi znajomi właściwie nie opuszczają naszego pokoju.

Wibracja 3, która towarzyszy związkowi wnosi niebezpieczeństwo układów trójkątnych, nie tylko trójkąty damsko – męskie. Te trójkąty są również wpisane, jako sytuacja obecności naszych rodziców, naszego rodzeństwa zbyt intensywnie w naszym życiu.
3 jest nadmiarem stosunku do 2, a nie niedoborem do stosunku do 4, jest czymś pośrednim.

Bardzo fajna wibracja, jeśli chodzi o związki, które są związkami wolnymi, nieformalnymi, gdzie tworzymy przestrzeń, w której każda z osób ma miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni.
Zupełnie nieźle będą się pod tą wibracją realizowały związki ludzi medialnych, ludzi, którzy pracują na scenie. Zupełnie fajnie będą się realizowały w ogóle związki, których obydwoje tworzą odrębne kręgi towarzyskie i poprzez to połączenie łączą też te kręgi.
Natomiast będzie to szalenie uciążliwa wibracja dla kogoś, kto chce spokoju, sielskości, bo może być problem z niezamykaniem się drzwi w tym domu.

Zresztą często, jeżeli u dzieci w dacie ur. występuje silnie aspektowana 3 to jest to informacja, że dom, w którym się wychowywały był domem, przez który przetaczały się tabuny ludzi. Stąd bardzo często u tych dzieci będzie np. 6 lub 2 w minusie, co wskazuje na to, że pomimo całej przyjemności rozrywkowości tego domu dziecko nie dostało tego skupienia na sobie. Dziecko może mieć niedobór energii mamy nie dlatego, że ta mama go odsunęła od siebie, ale dlatego że ta mam była ciągle zajęta goszczeniem innych ludzi.

3 to również gesty teatralne, więc wszelkiego rodzaju trudne momenty w takim związku będą się rozgrywały trochę jak na scenie, będą pełne dramatyzmu, pełne gestykulacji, będą również odbywały się na forum, czyli związek sygnowany 3 nie załatwia spraw w 4 oczy. Zawsze do tego jest widownia i to czy się przytulają, czy się kłócą to nadmiar osób bierze w tym udział. Stąd są to bardzo związki, które nie dają nam tzw. prognozy do tego ostatniego dnia, póki nas śmierć nie rozłączy. 
Aczkolwiek, jeśli rozumiemy tę wibrację to wtedy albo zaakceptujemy albo po prostu nie wchodzimy w taki związek. Ustalmy, że jest to związek na jakiś czas, w którym mamy przeżyć miło czas, ale nie oczekujmy od takiego związku, że da nam poczucie intymności, poczucie bezpieczeństwa, poczucie jakiegoś wpływu na wspólną przyszłość.

 

Wibracja związku 4

Wibracja 4 jest zamknięciem, jest to symboliczne panowanie na 4 żywiołami, są 4 punkty podparcia, jest to kwadrat, który stanowi pierwszą podstawę do budowania do góry, dlatego związki oparte o wibrację 4 będą najczęściej związkami, w których wszystko jest poukładane, w których wszystko jest od-do, w których wszystko jest ponazywane. Są to związki z dość dużą siłą materii, czyli jest to uprawnienie wnoszenia materii, ale też jest to uprawnienie do korzystania z tej materii.

Często takie związki, w tym tzw. minusie, będą miały rodzaj hermetyzmu, sztywności. Czasami możemy nazywać,, że związki oparte o wibrację 4 to są tzw. dobre domy, gdzie wszystko ma swój czas, swoją porę, swoją godzinę i tak naprawdę nie są to związki, w których czujemy się zrelaksowani, czy w których jest miejsce na szaleństwo.

To są raczej związki, które właśnie dopełniają regułkę „świadoma praw i obowiązków”.
I właśnie w ten sposób ta świadomość obojga partnerów tworzy tą wręcz nienaruszoną podstawę do budowania wspólnej rodziny. można byłoby powiedzieć, że rodzina zbudowana w oparciu o wibrację 4 to jest ta rodzina przez duże R, aczkolwiek są również i minusy takiego związku.
Jest dość trudno się do takiego związku jak gdyby dostać i wprowadzić jakieś zmiany. Ktoś kto jest twórczy, ktoś kto ma ochotę na podróże, ktoś kto chce co jakiś czas pożyć chwilą, dniem, ma ochotę na odrobinę szaleństwa to w takim związku w pewnym momencie będzie się czuł, jak w betonowych butach, w których albo się idzie na dno, albo tkwi w miejscu i właściwie niby się żyje, bo ta podstawa jest zapewniona, ale z drugiej strony to życie przechodzi w fazę wegetacji.

Taki związek może być związkiem, w którym nie ma lekkości materialnej, gdzie to wszystko zazębia się jedno za drugie i wystarczy najmniejsze wahnięcie i zaczyna się katastrofa ekonomiczna w takim związku.


Każda wibracja ma swój plus i swój minus. Dobrze, jeśli związek oparty o wibrację 4 tworzą osoby pracowite, bo 4 to jest praca u podstaw, jest to zaangażowanie i jest to mozolne dążenie do celu.
Dobrze zatem, jeśli w związku opartym o wibrację 4 cel jest jasno sprecyzowany. Można byłoby powiedzieć – to jest związek dwójki planistów, którzy krok po kroku realizują plan 5-letni stworzony i dobrze, żeby nie zabrakło planu na kolejne 5 lat, bo wtedy może się zakradać atmosfera rozhermetyzowująca ten związek i w momencie kiedy to nastąpi może również nastąpić rozpad tego związku.
Tutaj bardzo silnym aspektem jest ekonomia obydwu stron.

 

Wibracja związku 5

Związek sygnowany 5 to związek niosący przesłanie tarotowego Diabła, Koła Fortuny, a nawet i Kochanków. 
Jest to ten wpływ, który mówi o nie spokojności, o niestabilności, nie poukładaniu, nadmiarze energii, która towarzyszy temu związkowi. To związek szalenie dynamiczny, w którym ciągle coś się dzieje i związek, w którym moment, gdzie już jest coś poukładane jest to ostatni moment, kiedy panuje spokój, bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów.

Związek sygnowany 5 jest to związek 2 strażaków albo strażaka i podpalacza, czyli jedno gasi drugie podpala, ale to jest wymiennie. Nie zawsze jest tylko jedna strona elementem destrukcyjnym. Natomiast na pewno jest to związek wysokoenergetyczny.
To może być związek, gdzie kochamy i nienawidzimy jednocześnie, gdzie byśmy zabili i za sekundę ożywiali, gdzie również może dochodzić niestety do nadmiaru emanacji tej energii, czyli mogą występować również incydenty fizycznych sparingów, nie tylko sparingów słownych, ale jest to z kolei związek, gdzie panuje bardzo silne przyciąganie erotyczne, gdzie noc ich godzi, dzień ich kłóci i to jest takie never ending story.

Jak uspokoić taki związek? Jak takiemu związkowi pomóc, żeby się partnerzy nie pozabijali?
Albo się rozejść i dać sobie z tym święty spokój, albo przepracować ten związek w podróżach, czyli ludzie, których związek sygnowany jest 5 zamknięci w małym pomieszczeniu będą rozsadzać to pomieszczenie od środka. Jeśli stworzy się dla związku takie podstawy przemieszczania, podstawy dziania się, brania udziału, tworzenia jakiś nagłych dynamicznych pomysłów pt. w piątek wpadamy na pomysł, w sobotę rano jesteśmy na stoku i pół nocy szukamy po domu butów, nart, kombinezonów i faktycznie jest to związek, w którym musi istnieć rodzaj szaleństwa i właśnie w tym szaleństwie jest metoda.

Jeśli my będziemy chcieli racjonalizować coś to ten związek będzie związkiem jak wulkan, w nim się będzie wciąż gotowało.
Jeśli my znajdziemy możliwość, żeby ta lawa wylewała się w sposób poniekąd kontrolowany to wtedy nie będzie następowało niekontrolowane wybuchanie.

Natomiast to co jest ogromną siłą tego związku to jest erotyka.
Jeśli ktoś ma taki związek sygnowany 5 i wpada na pomysł – no to ja karnie założę szlaban na łóżko i na spełnienia erotyczne dla partnera to jest to piłowanie gałęzi, na której się siedzi. Najsilniejszym cementem takiego związku jest właśnie erotyka.
Partnerzy mogą się zwymyślać, pobić, powyrzucać swoje rzeczy przez okno – jeśli dochodzi do tego momentu wymieszania energii erotycznej, wszystko co działo się przed chwila nie ma znaczenia, wszystko co działo się 20 minut temu przestaje istnieć w tym momencie połączenia fizycznego. Jeśli chcecie mieć tzw. związek funkcjonujący na zasadzie szacunku o każdej porze dnia i nocy to tu jest to niemożliwe.
Chyba że jest to związek traperów, podróżników, związek ludzi, którzy są życiowymi podróżnikami, jeśli znajdą w tym obydwoje radość i zadowolenie

Związek stworzony w oparciu o wibrację 5 jest związkiem, w którym nie możemy liczyć na spokój i to jest związek, w którym genialnie będą się realizować ludzie potrzebujący adrenaliny.
Wiemy, że są nieraz takie charaktery, które potrzebują tej adrenaliny bez względu na to co jest jej źródłem, czy są to silne przeżycia w świecie zewnętrznym, czy są to silne przeżycia emocjonalne to właśnie taki związek da możliwość. Jeśli ktoś o spokojnym, łagodnym charakterze, jeżeli domator chciałby tworzyć taki związek w oparciu o wibrację 5 to byłoby bardzo trudno. Jedna z osób wtedy czułaby się w takim związku niestety ciągle wystawiana za drzwi, czułaby się ciągle narażana na zburzenie bezpiecznej przyszłości.

Związek oparty o wibrację 5 to związek, który nie rządzi się żadnymi regułami, żadnymi zasadami i to jest siła tego związku, czyli jeśli wychodzi wspólna 5 wtedy możecie się spodziewać, że wasz związek dokładnie tak będzie wyglądał.

Jeśli nie chcecie zaakceptować dużej ilości adrenaliny w swoim życiu i w swoim związku i takiej niestabilności to po prostu taki związek trzeba potraktować jako romans.
To jest genialna wibracja właśnie na związki romansowe, na związki, gdzie się drze szaty, na związki, gdzie się ku sobie przedziera prze pola, lasy, morza i oceany, gdzie dopada się na chwilę i gdzie za sekundę już dzieje się coś, co od siebie odrywa lub ustawić związek w podróże, w zdobywanie, w doświadczanie, w pozyskiwanie tzw. wiedzy o sobie, ale nie poprzez opowieści tylko poprzez branie udziału wspólnie w różnych zdarzeniach, które są zdarzeniami nieracjonalnymi, gwałtownymi, które uczą nas swoich reakcji, ale też umożliwiają poznać naszego partnera w tzw. ferworze walki.

Wibracja związku 6


6 jest wibracją miłości, wibracją związku rodzinnego. 6 w ogóle w systemie numerologicznym jest świętą liczbą, więc związek sygnowany tą wibracją nie jest jakimś tam związkiem. Jest w sposób wyjątkowy uświęconym związkiem.
Jeśli jest to układ czystej 6 jest to informacja o układzie rodzinnym, o rodzinie, która będzie tym gniazdem, z którego wyfruwają nasze dzieci, i do którego zawsze chcą wracać, żeby naładować akumulatory. Jest to wtedy też rodzina, która jest rodziną wielopokoleniową, ale nie w takiej do końca pozycji, jaką daje 8, że jest świadomość korzeni i ten ród, tylko bardziej na zasadzie, że tych starszych rodu szanuje się, pielęgnuje, kocha się ich, oni kochają i jest to pełna harmonia.
6 z 15 daje niebezpieczeństwo rozerwania układu.
15 – wiemy, że w tarocie jest odwołaniem do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek, rodzina, który żeśmy zbudowali, jeśli doprowadzimy ją do sytuacji nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków – wtedy sprawdza się, która ze stron ma taką tendencję jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił/robiła żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to co żeśmy budowali staje się ciężarem, staje się dla nas ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, co w efekcie końcowym może doprowadzić do rozerwania układy rodzinnego.
6 z 33 może dawać związek, gdzie bez względu na to, czego my z partnerem chcemy, zmuszeni jesteśmy przez okoliczności do bycia ciągle opiekunami tych, którzy są od nas uzależnieni emocjonalnie. Czasami bardzo są uzależnieni materialnie, a właściwie nas od siebie uzależniają emocjonalnie. Często jest to związek gdzie rodzice muszą spłacać długi swoich dzieci. Związek z wibracją 33 będzie związkiem, gdzie mamy takie poczucie na progu 60, 70 - lecia naszych urodzin, że właściwie cały czas nie wyszliśmy z etapu prowadzenia naszych dzieci za rękę. Tu też jest informacja, że najpierw opiekujemy się dziećmi, później często nasi rodzice stają się osobami, które wymagają szczególnej opieki i nie dlatego, że są starzy, tylko dlatego, że dotyka ich choroba i właściwie ci rodzice znacznie wcześniej niż nam się wydawało, że powinniśmy naszą uwagę na nich kierować, będziemy zmuszeni wcześniej. I taki związek może mieć wtedy trudności w realizacji tego tzw. życia przyjemnego. Taki związek, może mieć problemy z wyjazdami.

Wibracja związku 7


7 to wibracja duchowa, dlatego od razu wiadomo, że związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny. Jest to związek karmiczny, w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.
Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.
Żony marynarzy często tworzą związki naznaczone wibracją 7, bo jest to informacja, że w związku będą się działy sprawy, będą stawały przeszkody na drodze do realizacji, które, jeśli nie wystąpi głęboka więź uczuciowa, porozumienie dusz, a nie tylko porozumienie intelektów i ciał, to taki związek nie jest w stanie przetrwać.
Jeśli właśnie wchodzi na taki wyższy filozoficzny poziom patrzenia na relacje z drugim człowiekiem, jeśli związek zaczyna być związkiem głęboko duchowym, wtedy jak najbardziej ma rację bytu, ale trudno jest wtedy powiedzieć o codzienności dającej spełnienie.
Wibracja 16 jest szczególna jeśli chodzi o 7, bo tu jest karma związków, więc w tym momencie dokładnie pokazane jest, że losy związku zależeć będą od decyzji tylko i wyłącznie jednej osoby. To jedna osoba będzie decydowała, że albo związek będzie trwał dalej, albo się rozpadnie. To też taka informacja, że taki związek obłożony karma związków jest związkiem gdzie przymusem było zbudowanie rodziny, zawarcie tego układu małżeńskiego, ale nie koniecznie przymusem jest dotrwanie koło siebie do końca swoich dni.
Często wibracja 16 jako wspólny układ związku wskazuje na cel poczęcia dzieci, czyli dwoje ludzi łączy się po to, aby stworzyć odpowiednie warunki dla duszyczek, które właśnie w takiej rodzinie muszą przyjść, które muszą doświadczyć, bo bardzo często związki te rozpadają się dają przykład w otoczeniu dzieciom, że można inaczej niż ogólnie zostało przyjęte. W takich związkach często przy rozpadzie dominuje jako przewodnia myśl - jest coś ważniejszego niż tylko ambicje.
Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7, często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też w pewny momencie związek ten może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest w ciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

Wibracja związku 8


8 to bardzo silna wibracja, bardzo sprawcza wibracja, czyli związek ludzi, który jest określony wibracją 8 jest przede wszystkim związkiem, w którym dzieją się rzeczy materializujące naszą przyszłość. Stąd małżeństwa zawarte o wspólnej wibracji 8 bardzo często łączy przestrzeń zawodowa. Co należy robić w związku sygnowanym wibracją 8? Jeśli tworzymy wspólną przestrzeń, jeśli realizujemy marzenia to dobrze żeby to były wspólne marzenia, a nie żeby jedna osoba wykorzystywała drugą do swoich celów. 
8 jest wibracją wspólną dla związku jak również informacją, że związek, który realizujemy nie jest obojętny w kontekście ludzi, którzy wokół nas żyją.
8 to również karma rodziny, która bardzo często wskazuje na konieczność przełamania schematu, dlatego jeśli ktokolwiek wchodzi w relację opartą o wibrację 8 dobrze, żeby rozeznał się, jakiego rodzaju spuścizna karmiczna przypisana jest do jego rodziny.
Są to również związki, gdzie bardzo często partnerzy tworzą tzw. team czyli jeden ma pomysł, drugi ma energię do jego realizowania. Natomiast jeśli występuje sytuacja gdzie w związku jest dwóch „dyrektorów”, wtedy zwykle decyzje są niekompatybilne. W takim związku już na samym początku należy ustalić kto jest przewodnikiem stada.
Wibracja 8 gwarantuje swoim podopiecznym sukces materialny pod warunkiem, że nie dojdzie do konfliktu interesów. To też wibracja, która pozwala małżonką zbudować wspólny dom na wysokim poziomie. Rodzina naznaczona wibracją 8 może wchodzić w pewien rodzaju rygoru w wychowaniu potomstwa, jeśli uda się nam jednak złamać tą strukturę rodową wtedy związek jest nie do rozerwania.

Wibracja związku 9


Jest to związek karmiczny, związek lekcja.
Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.
Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.
Wiemy też, że 9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.
Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.
9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.
Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.
Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

bottom of page