DSC05584_edited.jpg

 


  

Witam Cię  na  mojej  stronie  i  w  moim  magicznym  świecie ...

Nie  jesteś  tu  przypadkiem,przywiodło  Cię  tu  przeznaczenie...

Każdy  problem  można  pokonać i dostrzec w nim pozytywne strony. 

Postrzegamy  świat  subiektywnie. 

Dlatego  nie  zawsze jesteśmy  w stanie  sami  dostrzec  

rozwiązanie  naszych  problemów.

Pomogę  Ci  i  wspólnie  znajdziemy  Twoją  drogę

 do  szczęśliwego, spełnionego  życia.

 

Jestem Doradcą Duchowym -  Wróżką i Energoterapeutką  REIKI.

Na imię mi Jasmina.

Jestem tutaj dla Ciebie...

 

Pragnę pomóc Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

dotyczące uczuć,miłości,przyjaźni,pracy, finansów,zdrowia

i wielu innych aspektów Twojego życia.

Jako Doradca Duchowy, oprócz interpretacji rozkładów z kart ,wykorzystuję swoją intuicję i  posiadaną wiedzę  ezoteryczną

z zakresu numerologii , astrologii i systemu uzdrawiania Reiki...


Karty  LENORMAND  

niezwykle  precyzyjnie  odpowiadają  na zadane im  pytania .

 Sprawdzalność  jest  bardzo duża.

Posługiwała  się nimi  jedna  z najsławniejszych  wróżek

 Madame  Marie  Lenormand,która  była  osobistą  wróżką  Napoleona.


Mam duże doświadczenie życiowe i dlatego możesz mnie zapytać o wszystko...

dla mnie nie ma tematów tabu.

Postaram się doradzić Ci, najlepiej  jak umiem,

z pełnym zrozumieniem i zaangażowaniem ,

pomóc Ci podjąć decyzje najlepsze dla Ciebie i Twojego szczęścia.

 

Zapraszam Cię na spotkanie z moimi niezwykłymi   kartami i moją intuicją...

 

 

 

 

 

Myśli ...

Są  krzywdy,które  dopiero  na  drugim  świecie  można  wybaczyć  sobie  i  innym... 

 

Wrażliwi  ludzie  cierpią,bo  zostali  zranieni.Egoiści  cierpią,bo nie  osiągnęli  zamierzonego  celu.Naucz  się  odróżniać  jednych od drugich,bo  egoiści  będą  cię  wykorzystywać  i  wprowadzać  ciągle w  poczucie  winy...

 

Każdy  uczciwy  człowiek  wie,że wdzięczność  i  zapłata  za dobrze wykonaną  usługę,pracę  to  forma  podziękowania.Tylko  oszuści  oczekują od innych  wszystkiego  za darmo...

 Są dobrzy i źli ludzie.Dobrzy krzywdzą siebie, a źli krzywdzą innych...

 

Każdy człowiek na jakimś etapie swojego życia ma kłopoty.Trudności to element  naszego życia. Przeważnie zawsze myślimy,że nasze są największe,dopóki nie poznamy problemów innych ludzi.

Szczęście to stan duszy...

 Przeznaczenie istnieje dla każdego z nas.Wolna wola to nasze wybory,decyzje ,zachowania w sytuacjach,które są nam przeznaczone.Myślę,że istnieje zarówno przeznaczenie,przypadek i wolna wola.  

 

Wybacz sobie,a wybaczysz innym.

 

Nie osądzaj siebie ani innych.Każdy ma swoją karmę.

 

Największym błędem ludzi oszukanych jest z góry przyjęte założenie,że drugi człowiek mówi im prawdę i jest bezinteresowny.

 

Strzeż się przesadnie dobrych i pomocnych dla ciebie obcych ludzi.

To manipulanci.Pamiętaj,że w końcu zażądają od ciebie zapłaty za swoje dobre uczynki.

 

Jak nie możesz kogoś zmienić,zaakceptuj go, ale zmień swoje postrzeganie jego osoby.

 

Wszystko co myślimy i czujemy jest subiektywnym postrzeganiem.Jeśli inni widzą inaczej niż ty,nie oznacza,że gorzej.Jest wiele dobrych ścieżek życia. 

 

Ludzi nie zmieniaj.Zmień siebie i bądź szczęśliwy.

 

Dusze ludzkie są na różnym etapie rozwoju przychodząc na Ziemię.Nie oceniaj,nie lituj się,nie doradzaj i nie pomagaj na siłę.Każda dusza ma prawo pójść własną drogą.                                                                                                              

Wróżka     Jasmina

DSC04543_edited.jpg

Wróżka     Jasmina

STYL ŻYCIA WYWIADY


Wróżka Jasmina: Mamy pewne ograniczenia. Jak ktoś ma nie być bogaty, to nie będzie
Nie oszukujmy się, to nie jest tak, że się patrzy w tę kulę i się coś widzi.

 17 LUTEGO, 2020  Redakcja MIASTA KOBIET


Wróżka Jasmina: Jeśli ktoś ma być sławny, to przychodzi na świat już z tym kodem, zawartym w dacie jego urodzenia, tak jak stare dusze.

Spodziewałam się czarnych kotów, tajemniczej atmosfery, kuli i niedbałego stroju. Za progiem do mieszkania zastałam dwa koty o jasnym umaszczeniu, torebkę Guessa na klamce, a przede wszystkim zadbaną elegancką kobietę z kolorem szminki idealnie dobranym do fioletu tuniki.

 

Powiedziała pani, że traktuje wróżbiarstwo jako swoją misję.


Miewałam dziwne przeczucia już jako 17-latka. Trochę się ich bałam, bo przeważnie dotyczyły nieszczęśliwych sytuacji w rodzinie. Ale też dzięki temu byłam przygotowana na wypadek ojca, modliłam się za niego, żeby przeżył i wszystko się dobrze skończyło.

Co było potem?


Na początku wybrałam Reiki – uzdrawianie ludzi, wyrównywanie czakr – nie miałam zbyt wielu klientów. Nie chciałam zostać wróżką. To wiąże się z przekazywaniem złych wiadomości, jestem wrażliwa i nie po drodze mi z unieszczęśliwianiem dobrych ludzi (tylko takich przyjmuję).

Jednak została pani wróżką.
To, że w końcu zainteresowałam się kartami nazywam przeznaczeniem. Zaczęłam od tarota, ale on straszył i śnił się po nocach. Poszłam do sklepu po karty cygańskie i choć zawsze jest ich kilka rodzajów, tego dnia nie było ani jednych. Ekspedientka zaproponowała Lenormand. Wierzę, że właśnie te karty mnie znalazły.

Odpakowała je pani i już wiedziała, jak się nimi posługiwać?


Nie chciałam żadnych kursów i sugestii. Uczyłam się intensywnie z książek przez dwa lata, na początku wróżyłam znajomym, koleżankom. Potem ogłaszałam się na różnych portalach, w końcu założyłam stronę.

Gdybym chciała zacząć tę przygodę, kupiła karty, przeczytała poradnik – udałoby się, czy to kwestia przeznaczenia?


Nie mam pojęcia, naprawdę nie umiem powiedzieć, co by się stało. Ja zawsze interesowałam się sprawami nadnaturalnymi, może faktycznie trzeba mieć jakiś dar? Na pewno nie wolno bawić się tarotem, jest niebezpieczny.

Wróży pani dla siebie i bliskich?


Rzadko. Może wyjść coś złego, a tego wolę nie wiedzieć.

Karty pokazują śmierć, jak o niej powiedzieć?


Jeśli nad kimś krąży groźna choroba, sugeruję, żeby poszedł się przebadać – nigdy wprost. Karty nie są wyrocznią, mogą jedynie pokazywać zagrożenie życia. Poza tym, nigdy nie jestem pewna, bo układ kart dla śmierci jest inny i trudny. Kiedyś zmarła osoba z Kartą Zadowolenia – widocznie „Słońce” oznaczało dla niej uzdrowienie, wyzwolenie, koniec męki.

A jeśli komuś nie sprawdzi się wróżba?


Taka osoba mogła nie posłuchać mnie i tego, co widzę w kartach. Przede wszystkim jestem doradcą, widzę co można, ale nie trzeba zrobić. Człowiek ma wybór – jeśli pójdzie inną drogą albo przychodzi z gotową odpowiedzią, to ja niewiele zdziałam. Po drugie, zawsze mogę się pomylić, omylnie odczytać – jestem tylko człowiekiem, a to są sprawy nadnaturalne! Niektóre wróżby muszą pozostać zakryte, żeby dana osoba celowo się czegoś nie dowiedziała. Ciężko też wróży się osobom zadufanym w sobie, energia „wiem lepiej” bardzo blokuje.

W swojej ofercie ma pani wróżenie z maila, na jakiej zasadzie to działa?


To jest dla mnie najgorsza forma, ale rozumiem, że niektórzy boją się kontaktu i chcą być w pełni incognito. Potrzebuję daty urodzenia oraz imiona osób, których mają dotyczyć te wróżby. Najpierw układam karty, na końcu spisuję notatki i siadam do komputera. Zazwyczaj nie kończy się na jednej wiadomości, znacznie łatwiej jest przekazać treść w rozmowie.

Wierzy pani w Boga?


Oczywiście, modlę się i bardzo wierzę w Boga! Wiem, w Piśmie Świętym wróżka nie jest dobrą postacią przez zabobony… Ale wszystko zależy od interpretacji – „nożem można zabić, ale można też pokroić chleb”. Narzędzie – wróżka – samo w sobie nie jest złe, póki nie rzuca klątw, nie pozbawia drugiej osoby wolnej woli i nie robi krzywdy. Jeżeli wróżka podpiera się aniołami, dobrą energią i chce pomóc, to uważam, że nie ma w tym nic złego. Wierzę też w przeznaczenie i wolną wolę do podejmowania decyzji. Wydaje mi się, że będziemy rozliczani z tego jakiego wyboru dokonamy w danej sytuacji.

Można łączyć wróżbiarstwo z szablonowym zawodem?


Uważam, że człowiek powinien się tylko tym zająć. Jeśli zajmuje się jeszcze innym zawodem, to jest rozproszony, zdenerwowany. A wróżka powinna być wyluzowana, spokojna – w końcu chodzi o wymianę energii.

Klienci pytają, kiedy przyjdzie sława, pieniądze i wielka kariera?


Wróżka Jasmina: Jeśli ktoś ma być sławny, to przychodzi na świat już z tym kodem, zawartym w dacie jego urodzenia, tak jak stare dusze.

Stare dusze?


Numerologiczne liczby mistrzowskie, osoby, które osiągnęły przez reinkarnację wiedzę życiową i tolerancję. To ludzie z innej epoki, ale osadzeni w rzeczywistości, zawieszeni między niebem, a ziemią. Często silne osobowości.

Dlaczego nie widzę tutaj kuli?


Nie oszukujmy się, to nie jest tak, że się patrzy w tę kulę i się coś widzi. Czaszki i inne gadżety kojarzę z czarną magią, a ja chcę być w czystej energii.

Po czym rozpoznać wróżkę-oszustkę?


Stroniłabym od nawiedzonych „wróżek”, które udają, że mają wizje, machają rękami i robią przedstawienie. Jeśli ktoś przepowiada same pozytywne rzeczy, to też nie radzę w to wierzyć, życie nie jest usłane różami.

Co chciałaby pani przekazać innym?


Żeby cieszyli się i celebrowali każdą chwilę, zachowując równowagę między duchem, a materią. Życie mija nam za szybko, a my za bardzo przejmujemy się zwykłymi rzeczami. Warto mieć cele, ale wszystko według swoich granic i własnego pojmowania szczęścia. To ostatnie jest stanem umysłu i dla każdego ma inny wymiar.

Ewa Gruszka